Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta12) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
