Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Weight
af: Gewig

en: User role
af: Gebruikersrol

en: Other
af: Ander

en: Log in
af: Teken in

en: Add rule
af: Voeg reël by
