Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Other
is: Annað

en: Log in
is: Innrita

en: Add rule
is: Stovna reglu

en: About
is: Um
