Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: Delete
nn: Slett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: remove
nn: fjern

en: Other
nn: Andre

en: Log in
nn: Logg inn

en: Add rule
nn: Legg til regel

en: seconds
nn: sekundar

en: contains
nn: inneheld
