Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Delete
sl: Izbriši

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Weight
sl: Teža

en: Log in
sl: Prijava

en: Add rule
sl: Dodaj pravilo

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
