Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Weight
ur: وزن

en: ID
ur: شناخت

en: Case sensitive
ur: حساس کیس
