Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta4) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Delete
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: Weight
ar: الوزن

en: remove
ar: إزالة

en: ID
ar: المعرف ID

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Other
ar: آخر

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Pattern
ar: النموذج

en: Add rule
ar: أضف قاعدة

en: contains
ar: يحتوي على

en: About
ar: حول

en: Case sensitive
ar: حساس لحالة الأحرف

en: ends with
ar: ينتهي ب

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: starts with
ar: يبدأ ب
