Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta4) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: Delete
sv: Radera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Weight
sv: Vikt

en: remove
sv: ta bort

en: add
sv: lägg till

en: Client ID
sv: Klient ID

en: User role
sv: Användarroll

en: Other
sv: Övriga

en: Log in
sv: Logga in

en: Pattern
sv: Mönster

en: Add rule
sv: Lägg till regel

en: seconds
sv: sekunder

en: contains
sv: innehåller

en: About
sv: Om

en: Case sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: ends with
sv: slutar med

en: Uses
sv: Använder
