Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Other
cy: Arall

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Add rule
cy: Ychwanegu rheol

en: contains
cy: yn cynnwys

en: Case sensitive
cy: Achos sensitif
