Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta5) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Delete
et: Kustuta

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: Weight
et: Kaal

en: remove
et: eemalda

en: add
et: lisa

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Other
et: Muu

en: Log in
et: Sisene

en: Pattern
et: Muster

en: Add rule
et: Lisa reegel

en: contains
et: sisaldab

en: About
et: Programmist

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: ends with
et: lõpeb

en: Uses
et: Kasutab

en: Language mapping
et: Keele vastend
