Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta5) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: enabled
no: aktivert

en: Delete
no: Slett

en: Enabled
no: Aktivert

en: Action
no: Handling

en: Weight
no: Vekt

en: remove
no: fjern

en: add
no: legg til

en: User role
no: Brukerrolle

en: Other
no: Annet

en: Log in
no: Logg på

en: Pattern
no: Mønster

en: Add rule
no: Legg til regel

en: contains
no: inneholder

en: About
no: Om

en: Case sensitive
no: Skill mellom små og store bokstaver

en: Uses
no: Bruker

en: Language mapping
no: Språkmapping
