Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta6) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: Delete
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: Weight
fi: Paino

en: remove
fi: poista

en: add
fi: lisää

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Other
fi: Muu

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Add rule
fi: Lisää sääntö

en: seconds
fi: sekuntia

en: contains
fi: sisältää

en: About
fi: Tietoja

en: Case sensitive
fi: Kirjasinkokoriippuvainen

en: ends with
fi: päättyy

en: Uses
fi: Käyttää

en: starts with
fi: Alkaa
