Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta7) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Weight
sr: Тежина

en: ID
sr: ИД

en: Log in
sr: Пријави се

en: Pattern
sr: Образац

en: seconds
sr: секунди

en: contains
sr: садржи

en: Case sensitive
sr: Разликује велика и мала слова
