Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta8) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: Delete
cs: Smazat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Weight
cs: Váha

en: remove
cs: odstranit

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Other
cs: Jiné

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Add rule
cs: Přidat pravidlo

en: seconds
cs: sekund

en: contains
cs: obsahuje

en: About
cs: Popis

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat velikost znaků

en: ends with
cs: končí s

en: Uses
cs: Použití
