Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta8) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Weight
kk: Салмағы

en: Other
kk: Басқа

en: Log in
kk: Кіру

en: Add rule
kk: Заңды құру
