Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta8) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Delete
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Weight
pl: Waga

en: remove
pl: usuń

en: add
pl: dodaj

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Other
pl: Inne

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Add rule
pl: Dodaj regułę

en: seconds
pl: sekundy

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: contains
pl: zawiera

en: About
pl: O stronie

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter ma znaczenie

en: ends with
pl: kończy się na

en: Uses
pl: Używa

en: Drupal role
pl: Rola Drupala

en: Language mapping
pl: Mapowanie języka
