Keycloak OpenID Connect (2.2.0-beta9) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Other
ug: باشقا

en: Log in
ug: كىرىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
