Keycloak OpenID Connect (2.2.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
