Keycloak OpenID Connect (2.2.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Log in
fil: Lumagda

en: Add rule
fil: Mag-dagdag ng tuntunin
