Keycloak OpenID Connect (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Client ID
id: ID Klien

en: Other
id: Lainnya

en: Log in
id: Login

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Language mapping
id: Pemetaan bahasa
