Keycloak OpenID Connect (8.x-1.6) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Other
sq: Tjetër

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Add rule
sq: Shto rregullën

en: About
sq: Informacione
