Keycloak OpenID Connect (8.x-1.7) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: Delete
da: Slet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Action
da: Handling

en: Weight
da: Vægt

en: remove
da: fjern

en: add
da: tilføj

en: Client ID
da: Klient ID

en: User role
da: Brugerrolle

en: Other
da: Anden

en: Log in
da: Log ind

en: Pattern
da: Mønster

en: Add rule
da: Tilføj regel

en: seconds
da: sekunder

en: contains
da: indeholder

en: About
da: Om

en: Case sensitive
da: Forskel på store/små bogstaver

en: ends with
da: slutter med

en: Uses
da: Bruger

en: Drupal language code
da: Drupal sprogkode

en: Language mapping
da: Sprog-mapping
