Keycloak OpenID Connect (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: enabled
lv: iespējots

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Weight
lv: Svars

en: remove
lv: izņemt

en: add
lv: pievienot

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Other
lv: Citi

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Pattern
lv: Modelis

en: Add rule
lv: Pievienot likumu

en: contains
lv: satur

en: About
lv: Par

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: ends with
lv: beidzas ar

en: Uses
lv: Lieto

en: Language mapping
lv: Valodu attiecinājums
