Keycloak OpenID Connect (8.x-1.8) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: enabled
ja: 有効

en: Delete
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: Action
ja: アクション

en: Weight
ja: ウェイト

en: remove
ja: 除去

en: User role
ja: 役割

en: Other
ja: その他

en: Log in
ja: ログイン

en: Pattern
ja: パターン

en: Add rule
ja: ルールの追加

en: seconds
ja: 秒

en: contains
ja: 含む

en: About
ja: アバウト

en: Case sensitive
ja: 大文字と小文字の識別

en: ends with
ja: 末尾が等しい

en: Uses
ja: 機能

en: starts with
ja: 先頭が等しい

en: Language mapping
ja: 言語マッピング
