Keycloak OpenID Connect (8.x-1.8) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Log in
km: ចូល

en: Add rule
km: បន្ថែម​ច្បាប់

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
