Keycloak OpenID Connect (8.x-1.8) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Delete
gl: Borrar

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Weight
gl: Peso

en: remove
gl: borrar

en: add
gl: engadir

en: User role
gl: Rol de usuario

en: Other
gl: Outro

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Pattern
gl: Patrón

en: Add rule
gl: Engadir regra

en: seconds
gl: segundos

en: contains
gl: contén

en: About
gl: Información

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización

en: ends with
gl: remata en

en: Uses
gl: Usos
