Keycloak OpenID Connect (8.x-1.8) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Delete
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Weight
mn: Жин

en: remove
mn: устгах

en: Log in
mn: Нэвтрэх
