KeyCRM (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Development
am: ልማት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ
