KeyCRM (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Remove
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: Method
ar: الطريقة

en: Payment method
ar: طريقة الدفع
