KeyCRM (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Development
ast: Desendolcu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Method
ast: Métodu
