KeyCRM (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Remove
az: Çıxart

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş
