KeyCRM (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Remove
be: Выдаліць

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: API Key
be: Ключ API

en: Method
be: Метад
