KeyCRM (1.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Local
bo: རང་ཁུལ
