KeyCRM (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Remove
ca: Elimina

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Method
ca: Mètode

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Environment
ca: Entorn

en: Shipping method
ca: Mètode d'enviament
