KeyCRM (1.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Development
cs: Vývoj

en: Remove
cs: Odstranit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Custom
cs: Vlastní

en: Method
cs: Metoda

en: Production
cs: Výroba

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Local
cs: Místní

en: Shipping method
cs: Způsob přepravy
