KeyCRM (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Custom
cy: Addasu

en: Method
cy: Dull

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Payment method
cy: Dull taliad
