KeyCRM (1.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Development
da: Udvikling

en: Remove
da: Fjern

en: Settings
da: Indstillinger

en: Custom
da: Tilpasset

en: API Key
da: API-nøgle

en: Method
da: Metode

en: Production
da: Produktion

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Local
da: Lokal

en: Shipping method
da: Forsendelsesmetode

en: Add payment method
da: Tilføj betalingsmetode
