KeyCRM (1.0.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Development
de: Entwicklung

en: Remove
de: Entfernen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Method
de: Methode

en: Production
de: Produktion

en: Payment method
de: Zahlungsmethode

en: Environment
de: Umgebung

en: Local
de: Lokal

en: Shipping method
de: Versandmethode

en: Add payment method
de: Zahlungsmethode hinzufügen

en: Add shipping method
de: Versandmethode hinzufügen
