KeyCRM (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Method
el: Μέθοδος

en: Production
el: Παραγωγή

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής
