KeyCRM (1.0.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Development
es: Desarrollo

en: Remove
es: Eliminar

en: Settings
es: Configuración

en: Custom
es: Personalizado

en: API Key
es: Clave API

en: Method
es: Método

en: Production
es: Producción

en: Payment method
es: Forma de pago

en: Shipping method
es: Método de envío

en: Add payment method
es: Agregar método de pago
