KeyCRM (1.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Development
et: Arendus

en: Remove
et: Eemalda

en: Settings
et: Seaded

en: Custom
et: Kohandatud

en: Method
et: Meetod

en: Payment method
et: Makseviis

en: Environment
et: Keskkond

en: Local
et: Kohalik

en: Shipping method
et: Kohaletoimetamise viis
