KeyCRM (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Development
eu: Garapena

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Method
eu: Metodoa

en: Local
eu: Lokala
