KeyCRM (1.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Development
fa: توسعه

en: Remove
fa: حذف

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Method
fa: روش

en: Production
fa: محصولات

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Shipping method
fa: روش حمل و نقل
