KeyCRM (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Development
fi: Kehitys

en: Remove
fi: Poista

en: Settings
fi: Asetukset

en: Custom
fi: Oma

en: Method
fi: Tapa

en: Production
fi: Tuotanto

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Local
fi: Paikallinen

en: Shipping method
fi: Toimitustapa

en: Add payment method
fi: Lisää maksutapa
