KeyCRM (1.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Development
fr: Développement

en: Remove
fr: Retirer

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Method
fr: Méthode

en: Payment method
fr: Mode de paiement

en: Environment
fr: Environnement

en: Local
fr: Locale

en: Shipping method
fr: Mode d'expédition

en: Add payment method
fr: Ajouter une méthode de paiement

en: Fields mapping
fr: Correspondance des champs
