KeyCRM (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Remove
gl: Quitar

en: Settings
gl: Axustes

en: Custom
gl: Personalizado

en: Method
gl: Método

en: Payment method
gl: Método de pago
