KeyCRM (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Remove
gu: લોપ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Method
gu: પદ્ધતિ
