KeyCRM (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Development
he: פיתוח

en: Remove
he: הסרה

en: Settings
he: הגדרות

en: Custom
he: מותאם

en: Method
he: שיטה

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Local
he: מקומי

en: Shipping method
he: סוג משלוח
