KeyCRM (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Development
hi: उद्विकास

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: ID
hi: आईडी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Method
hi: तरीका
