KeyCRM (1.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Method
hu: Mód

en: Production
hu: Termelés

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Environment
hu: Környezet

en: Local
hu: Helyi

en: Shipping method
hu: Szállítási mód

en: Add payment method
hu: Fizetési mód hozzáadása
